Наша компанія "Fotl" займається продажем бренду "Fruit of the loom", " Keya ", " Result " в Україні з 2013 року та успішно постачає товари по всій країні. Ми маємо більше 5000 клієнтів, 100% позитивний рейтинг і успішний досвід співпраці з багатьма компаніями. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, гнучку систему знижок та швидкість виконання замовлень. Ви запитаєте "Чому саме ми?" і ми відповімо: "А чому ні?".

"Fruit of the loom" - це світовий бренд, який вже багато років успішно продається на ринку і давно вже став запорукою гарної якості та зручності. Fruit of the loom - це яскравість, індивідуальність та гарна ціна. Це бренд, який варто спробувати.

" Result " - це бренд зі світовим ім'ям. Точність при виборі постачальників, орієнтація на клієнта та унікальні дизайни - ці якості дають право назвати " Result " - одним із найліпших товарів casual-стилю. Купуйте - і Вам не доведеться шкодувати.

" Keya " - європейський бренд з дуже лояльною ціною. Бажаєте провести промо акцію і Вам потрібний хороший товар за непоганою ціною? Тоді Вам потрібна саме " Keya ".

Myrtle Beach - Німецька компанія, яка спеціалізується на виготовленні якісного товару для повсякденного носіння. Хочете підкреслити свій стиль і водночас купити якісну річ? тоді Myrtle Beach саме те.


Підпишіться на знижки та рекомендації!