Ми рекомендуємо звернути увагу

  Флісовий одяг з'явився на ринку досить недавно, але швидко завоював увагу споживачів, особливо спортсменів та людей, які займаються активним відпочинком та спортом. Але перш ніж купити собі фліс, потрібно щось про нього знати.

     1. Що таке фліс?

  Фліс – це синтетичне трикотажне полотно, яке виготовляється з поліестеру. У процесі виготовлення поліестерові волокна витягують у довгі нитки і сплітають між собою, завдяки чому тканина стає щільною та м'якою.

     2. Які основні характеристики флісу?

  Основні характеристики є і головними перевагами цього одягу: мала вага, еластичність, велика зносостійкість, швидке висихання, не вимагає спеціального догляду, швидко сохне, не вбирає вологу, неалергічний, має високу теплоізоляцію, гріє навіть у намоклому стані.

     3. Що ж тепліше: синтетичний фліс чи натуральна вовна?

  Нещодавно в Болгарії один відомий блогер Росс Гілмор провів дослідження, в результаті якого з'ясував, що й у сухому та мокрому стані ці дві тканини зберігають тепло однаково. Але в будь-якому випадку, не слід забувати, що фліс це середній утеплювальний шар. Ідеальним поєднанням буде термобілизна із вовни, а вже на неї тепла флісова кофта.

     4. Як краще прати флісовий одяг?

  Перш ніж прати флісову куртку чи кофту, необхідно її вивернути і застебнути всі блискавки. Прати фліс краще милом або рідким порошком. У пральній машині слід прати разом з іншими натуральними речами, при температурі 30-40 градусів. Фліс краще не віджимати. Сушити – у розгорнутому вигляді за кімнатної температури, під відкритими променями сонця краще не залишати.

     5. Як носити фліс?

  Як вже було відмічено, фліс – це середній шар одягу, тобто на голе тіло краще не вдягати. Перший шар – футболка, майка або термобілизна, другий шар – фліс, третій шар – куртка чи ветровка.

     6. За якої температури краще використовувати фліс?

  Вибираючи флісову кофту потрібно враховувати активність фізичних рухів та температуру навколишнього середовища. При високій активності організм потіє і нагрівається, у такому разі бажано вибрати фліс тонше та з вентиляційними отворами. При температурі вище 7 градусів рекомендується мікро фліс. Якщо температурі нижче 7 градусів – краще щільний фліс із довгим ворсом.

     7. Чи можна прасувати фліс праскою?

  Сушити на батареї, відпарювати та гладити фліс не можна, якщо Ви хочете зберегти тканину. Крім того, завжди потрібно дивитися на етикетку, на ній вказана точна інформація про догляд за флісовими куртками та кофтами.

     8. Де придбати фліс?

  Найпростіший спосіб купити флісовий одяг – замовити його в інтернеті прямо з дому з доставкою по всій території України. У нашому інтернет магазині Ви зможете знайти якісні чоловічі флісові кофти та куртки. Ми рекомендуємо звернути увагу на модель теплого флісу R115M від виробника Result . Модель щільна, якісна і має чудові характеристики.

  Вдалих Вам покупок!


Підпишіться на знижки та рекомендації!